Zpravodaj Vína-sekty.cz, vydání č.1

Předsavujeme první vydání našeho nového zpravodaje. Chceme vás pravidelně informovat o novinkách a zajímavostech z našich vinařství.

 • Drazí kamarádi, kolegové a

  přátelé dobrých vín. 

  Prvního prosince jsme po měsících příprav slavnostně spustili nový e-shop www.vína-sekty.cz, nabízející vína a sekty od předních vinařů na Moravě za rozumné ceny. Máme totiž společný koníček a tím jsou kvalitní vína. Stejně jako vy, i my máme rádi vyzkoušená a kvalitní vína, která nám zpříjemní večer nebo setkání s přáteli a rodinou. Na našem portále chceme jít ještě dále. Kromě prodeje vín a tradičních sektů jsme pro vás také připravili obsáhlou databázi věnující se zajímavostem o vínech a vysvětlující různé postupy při jejich výrobě. Obsah navíc plánujeme neustále rozšiřovat a doplňovat o nové aktuality.

  Jsme rádi, že jsme spuštění stihli do Vánoc a můžeme vám tímto nabídnout výhodné ceny pro vína i sekty na prožití krásných svátků.
   
  Přejeme klidné Vánoce a šťastný nový rok! Ať vám chutná
  Vaše Vína-sekty.cz
  www.vina-sekty.cz

  Navštívit portál Vína-sekty.cz

  Informace o šumivých vínech

  Odrůdy vhodné k výrobě šumivých vín

   

  Pro správné popíjení sektů na konci roku je důležité jim porozumět. V našem článku věnovaném odrůdám pro výrobu sektů se dozvíte cenné informace.

  Jako základ k výrobě špičkového šumivého vína nelze používat běžným způsobem vyrobené tiché víno. Výroba je odlišná v tom, že se hrozny musí zpracovat tak, aby v moštu bylo co nejméně polyfenolů a tříslovin, aby víno mělo nižší extrakt, obsah alkoholu a vyšší obsah kyselin. Většinou se používá samotok a mnohdy se připravuje směs několika odrůd - kupáž (cuvée).

  Přečíst článek

  Doporučujeme:

  Sekt Cuvée Gold od Jana Petráka

  Základ sektu tvoří Ryzlink rýnský, jemnou zlatavou barvu doprovází svěží vůně nezralého ovoce, drobné a dlouho trvající perlení unáší šupinky 24 karátového zlata. Sekt doporučujeme jako aperitiv k mimořádným příležitostem. Podáváme při teplotě 6-8°C.

  Ve slevě za 435 Kč

  Koupit v e-shopu

   

  Doporučujeme:

  Muškát moravský 2016 od Vinařství Mikulica

  Svěží víno s čitelnou vůní po muškátovém květu. V chuti se projevují typické znaky buketu z lisovaných hroznů.

  Ve slevě za 137 Kč

  Koupit v e-shopu

  Facebook - Vína-sekty.cz
  Vína-sekty.cz
  Email
   
  Copyright © 2016, Vína-sekty.cz, s.r.o.. Všechna práva vyhrazena.
 
Copyright © 2019, Vína-sekty.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Powered by CloudSailor
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Vstupujete na stránky s prodejem alkoholu. Prosím potvrďte, že Vám již bylo 18 let.