Aktuality

Vinobraní 2019

Naši vanaři začali se sběrem vín a pilně se pracuje. Zdravíme vás tak z vinohradů od Mikuliců, PROQINU, Kubíka i Tanzbergu.

zobrazit celý článek

Nová vína od Kubíka

Vinařství Kubík má v nabídce dvě novinky z TOP řady Opulent. První je Merlot: https://www.vina-sekty.cz/merlot-icone-elegance-reserve a druhé Frankovka: https://www.vina-sekty.cz/frankovka-michaels-reserve

zobrazit celý článek

Novinka od BM Vinařství

Nové cuvee z Tvrdonic! Cuvée K1. Spojení dvou odrůd s podobným charakterem vzniklo harmonické a velmi vyvážené víno. Víno je zlato-zelenkavé barvy s příjemným olivovým meniskem. Vůně je výrazně ovocná, s tóny červeného pomeranče a grepu, podpořenou sušenou kůrou citrusových plodů. Chuť je velice příjemná, svěží, se šťavnatou kyselinkou a v dochuti připomínající citrusové plody s nádechem manga a přezrálé máslové hrušky. Doporučujeme k palačinkám s meruňkovou marmeládou, či ovocem nebo k čerstvým sýrům.

zobrazit celý článek

Letní víno

Léto je čas na zahradních slavností, pikniků a dnů na pláži. Ať už se jedná o svěží bílé pro stolování pod širým nebem, světlejší červené na grilování nebo osvěžující růžové na klidné večery - přinášíme vám lahve, které si můžete koupit pro každou příležitost.

Zde jsou naše nej tipy.

zobrazit celý článek

Víno z Karlštejna

Vychutnejte nově na našem eshopu vína z vinařství Karlštejn: www.vinarstvikarlstejn.cz  

Stanice byla založena, jako Státní pokusná vinice v Budňanech, podepsáním smlouvy o pronájmu pozemků mezi Ministerstvem zemědělství a majitelem půdy ing. Čermákem 28. listopadu 1919. V roce 1924 bylo vysázeno 80 ušlechtilých odrůd a dalších 60 plodných hybridů. V roce 1949 byl vybudován vinný sklep a v roce 1952 postavena nová provozní budova. V roce 1951 byla obec Budňany přejmenována na obec Karlštejn a stanice změnila svůj název na Výzkumná stanice vinařská v Karlštejně. V současné době hospodaří stanice na 9,2 ha vinic na viniční trati Plešivec, Vrše I. a Vrše II. Významnou změnou od roku 2015 je obnova vinic a rozšíření sortimentu o interspecifické odrůdy, které jsou odolné proti houbovým chorobám.

zobrazit celý článek

PF 2021

Přejeme co nejzdravější konec roku a lepší ten příští! 

zobrazit celý článek

Poctivý Svařák je kořením života a skvělou protilátkou na všechny strašáky.

Tento oblíbený nápoj obsahuje jen dobré věci, prohlubuje i vytváří přátelství, dělá báječnou atmosféru, rozproudí Vám krev a nastartuje Vaši nápaditou mysl! S každou lahví Vás čeká lepší nálada :)

zobrazit celý článek

Prodej bez omezení až na dobírku!

Prodej všech našich vín je zcela bez omezení a dopravní firmy také fungují v pravidelných termínech. Jediné omezení je, že dopravní firmy dočasně zrušily možnost dobírek. Nemusíte se bát o své dodávky.

zobrazit celý článek

Sekt STEPHANUS od PROQINU a Grand Rezerva 2016 od Kubíka v Salonu vín 2020

Jeden sekt a jedno víno z našich vinařství PROQIN a Kubík se dostalo mezi zlaté medaile novhé Salonu vín 2020. Další 4 vína pak obdržela stříbrné medaile. Všem gratulujeme.

zobrazit celý článek

PF 2020

  • Merry Christmas & Happy New Year
  • Buon Natale e Felice Anno Nuovo
  • God Jul och Gott Nytt Ar
  • Nadolig LLawen a Blwyddyn Newydd Dda
  • Krist Yesu Ko Shuva Janma Utsav Ko Upalaxhma Hardik Shuva & Naya Barsa Ko harkik Shuvakamana
  • Bloavezh Mat
  • Gajan Kristnaskon & Bonan Novjaron

Prostě: 

Veselé Vánoce a šťastný Nový rok

zobrazit celý článek

Vína z Karlštejna i dalších vinařů

Aktuální nabídku všech našich vinařů najdete na eshopu. Neváhejte a objednávejte. Zabalíme a pošleme. Mějte se dobře a užívejte.

zobrazit celý článek

Jak archivovat bílá vína

Každé víno je specifické a je s ním potřeba nakládat odlišně. Především co do archivace. Bílá vína jsou nejlepší k rychlé konzumaci, přesto je lze po čas uložit. Zde nabízíme přehled.

zobrazit celý článek

Navštivte Wine Prague 2019

Navštivte naše vinařství na veletrhu Wine PRague 28-30.5.2019 v Praze, na výstavišti Letňany. Je z čeho vybírat :) http://www.wineprague.com/

zobrazit celý článek

Stříbrné medaile u vinařství PROQIN.

Dva sekty z vinařství PROQIN: pinot Noir sekt a Riesling Estra reserve získaly stříbrné medaile na mezinárodní soutěži vín v USA - Texasu. Sekty a vína z tohoto vinařství najdete v naší nabídce: PROQIN - Eshop

 

zobrazit celý článek

PF 2019

Všem přátelům dobrých vín a sektů přejeme krásné a pohodové svátky!

zobrazit celý článek

Nová vína z vinařství Spielberg

Navštivte náš obchod a podívejte se na nové roččníky a druhy vína od vyhlášeného vinařství Spielberg: https://www.vina-sekty.cz/ticha-vina. Věříme, že vám budou chutnat.

zobrazit celý článek

Další vinařství na skladě, tentokrát vinařství Kubík

Nově naleznete v našem e-shopu vína od známého vinařství Kubík z Velkých Bílovic, jedná se o vinařství zaměřené na kvalitní gastronomická vína s širokým portfoliem výrobků. Určitě vás nezklame. Informace o vinařství naleznete na adrese: http://www.vinarstvikubik.cz a postupně je budeme uvádět i na našich stránkách Vína-sekty.cz.

zobrazit celý článek

Zpravodaj Vína-sekty.cz

Přečtěte si náš pravidelný zpravodaj s novinkami a aktuálními akcemi na vína.

zobrazit celý článek

Ročník 2016 od vinařství Mikulica na skladě

Nově máme v nabídce všechna vína z vinařství Mikulica a ročníku 2016. Tak neváhejte. Vše najdete na www.vina-sekty.cz

zobrazit celý článek

Vinobraní v plném proudu

Vinobraní již probíhají všude a každý kdo má ruce, nohy je ve vinici. Přejeme všem našim vinařům, ať jim vyjde počasí a letošní sběr proběhne podle plánu. Těšíme se na dobrou úrodu. Množství asi menší, ale kvalita doufejme velká. Pozdravují vína-sekty.cz

zobrazit celý článek

Den klasického sektu České republiky v Praze 2. 11. 2017

Vážení přátelé klasického sektu,
očekávaný 3. ročník pražského Dne Klasického sektu se uskuteční2. listopadu 2017, tentokrát již od 15,00, a to na velice prestižním místě, v sídle Czech Business Clubu ve Spálené ulici 14, Praha 1.

zobrazit celý článek

PF 2018

Vážení přátelé, rádi bychom vám poděkovali za váš zájem o náš e-shop v letošním roce. Byl pro nás ve znamení růstu a především jsme hrdí za vytvoření nové značky prémiových vín Pia Fidelis. I v příštím roce vám chceme přinést rozšíření nabídky nových vín a sektů. Dovolte nám nyní popřát krásné svátky Vánoc a jen to nejlepší do nového roku.

S přátelským pozdravem tým Vína-sekty.cz

zobrazit celý článek

Svatomartinská vína na prodej

Letos máme pro vás připravena k prodeji Svatomartinská vína od našeho vinařství Kubík. V nabídce naleznete Müller Thurgau, Modrý Portugal i Modrý Portugal klaret a Svatovavřinecké růžové. Tak neváhejte, pouze omezené množství. Vše na našem e-shopu.

zobrazit celý článek

Vína na Vánoce

Na konec roku již tradičně očekáváme největší nápor na náš sklad. Pokud budete chtít nějaká vína, která nejsou nyní skladem, nebo chcete větší množství, třeba nad 30 kusů. Napiště nám prosím na náš email a my vám je pošleme rovnou z vinařství. Nebudete čekat a platí stejné podmínky. Děkujeme a ať vám vína chutnají!.

zobrazit celý článek

Kubík v Koreji a PROQIN v Salonu vín 2018

Rok 2018 začal úspěšně. Jedno z našich vinařství - Kubík, se prezentovalo v Českém domě na Olympiádě v Koreji a představilo tam svá vína. Na domácí půdě pak slavilo známé vinařství PROQIN, jehož sekt Matthias se dostal do letošního salonu vín. V obou případech gratulujeme.

zobrazit celý článek

Stav skladu

Průběžně plníme naše sklady novými víny a ročníky od vinařů. Pokud by vám některé víno chybělo, stačí napsat a my jej pro vás seženeme. To platí i v případě, že máte zájem o větší počet lahví, nebo jiné velikosti lahví. Děkujeme a pijte s námi! :)

zobrazit celý článek

Nové položky na skladě

Naskladnili jsme pro vás řadu nových vín a ročníků. Vše najdete v našem e-shopu a nezapomeňte na dopravu zdarma! Ať vám vína, či sekty chutnají.

zobrazit celý článek

Svatomartinská vína 2018

Je čas Svatomartinského vína od 11.11. Letos od vinařství Kubík: Müller Thurgau, Modrý Portugal, Modrý Portugal klaret, Svatovavřinecké rosé. Pokud máte zájem o rezervaci, napište na: info@vina-sekty.cz

zobrazit celý článek

Poslední letošní sběr u vinařství Mikulica

Poslední sklizeň u vinařství Mikulica. Už je to uděláno, už je to hotovo. Poslední hrozny byly z odrůdy André. Nyní máme vše posbíráno a hurá do sklepa a na přípravu mladého vína v listopadu. Máte se na co těšít :)

zobrazit celý článek

Mladá vína 2016 od vinařství Mikulica

K listopadu pratří mladá vína a právě proto jsme nalahvovali nový ročník 2016. V nabídce máme Muškát moravský a Svatovařinecké rosé. Nyní si je můžete objednat za zvýhodněnou cenu. Všechna vína naleznete v našem e-shopu.

zobrazit celý článek

Nový e-shop vina-sekty.cz spuštěn!

Dnes spouštíme náš nový e-shop s víny a sekty. Najdete zde kvalitní vína a sekty za zajímavé ceny od 9 různých vinařů. Jsme rádi, že jsme vše stihli do Vánoc. :)

zobrazit celý článek

Zpravodaj Vína-sekty.cz, vydání č.1

Předsavujeme první vydání našeho nového zpravodaje. Chceme vás pravidelně informovat o novinkách a zajímavostech z našich vinařství.

zobrazit celý článek

Vánoce jsou tady! Přinášíme vám dárek od Vína-sekty.cz již nyní.

Další díl našeho vinařského občasníku, tentokrát ročník Vánoce :)

zobrazit celý článek

PF 2017 od Vína-sekty.cz

Za celý tým Vína-sekty.cz a naše vinaře přejeme krásné a spokojené svátky i všechno dobré v roce 2017.

zobrazit celý článek

Novinka na skladě: Bohemia Sekt

Nově na našem skladu naleznete 5 sektů od BOHEMIA SEKTU. Vybírat můžete zde: https://www.vina-sekty.cz/eshop?f-state=producer(bohemia-sekt)

zobrazit celý článek

Sledujte Facebook a Instagram vína-sekty.cz

Nezapomeňte pořádně sledovat naše zpravodajství ze světa vína a sektů. Navštěvujeme naše vinařství, fotíme, sledujeme novinky, píšeme, prostě vše tak, ať máte nejčerstvější zprávy.

zobrazit celý článek

Novinka na skladě: Château Bzenec

Další novinkou našeho skladu je sekt od Château Bzenec a to verze brut 2013, která vyhrála prosincový test sektů MF Dnes. Najdete jej zde: https://www.vina-sekty.cz/sekt-chateau-bzenec-2013

zobrazit celý článek

Medaile ze soutěže Vinalies Internationales v Paříži

Zlatá a stříbrná medaile pro vinařství Mikulica a Vajbar ze soutěže Vinalies Internationales od Asociace enologů Francie. Jsme velice rádi, že i naše vína umístí v těžké mezinárodní konkurenci. 

zobrazit celý článek

Doporučujeme navštívit - Spolek klasického sektu v Brně 12-13.5

Chyběla vám nějaká akce zaměřená na bubliny na Moravě? Další dny klasického sektu v Brně se budou konat letos v rámci Burger Festivalu u Galerie Vaňkovka http://www.burgerfestival.cz/ ve dnech 12. a 13. května. Nejen jako aperitif, ale skvělou sklenku klasického sektu si přijďte ochutnat během návštěvy festivalu. Díky tomuto propojení máte možnost okusit dvě věci naráz. Jídlo i sekty :)

zobrazit celý článek

Nový e-shop je před spuštěním!

Již brzy spouštíme nový a unikátní e-shop Vína-sekty.cz, zaměřený na ty nejlepší vinaře. Nabídneme kvalitní tichá a také – stále opomíjená – šumivá vína. Těšte se :)

zobrazit celý článek
Copyright © 2019, Vína-sekty.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Powered by CloudSailor
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Vstupujete na stránky s prodejem alkoholu. Prosím potvrďte, že Vám již bylo 18 let.