Vinařský zpravodaj pro zimu

 

Drazí přátelé dobrých vín!

 
Mrazy nám vystřídalo spíše jarní počasí a déšť. Přesto jsme vám chtěli poslat pár fotek jak to vypadá, když na Jižní Moravě napadne sníh a máme bílé vinohrady. Zároveň vás potěšíme, neboť jsme naskladnili vína a sekty z dalších vinařství. Nově tak najdete v nabídce sekty od Château Bzenec a Bohemia Sektu, dále pak nová vína od vinařství ReistenSpielbergVajbar a Šlechtitelské stanice vinařské Velké Pavlovice.
 
Všem přejeme velkou žízeň :)
 

Zima ve vinohradu


Co nám říkají pranostiky o únoru? "Sněhový únor - sílí úhor.", "V únoru prudký severníček - hojné úrody bývá poslíček." Tak ať se vyplatí i letos.
www.vina-sekty.cz
www.vina-sekty.cz
www.vina-sekty.cz
Fotografie byly pořízeny v okolí Velkých Pavlovic v průběhu února 2017.
 
Navštívit portál Vína-sekty.cz
 

Doporučujeme z novinek:

Sekt Château Bzenec 2013

Vítěz vánočního testu sektů. Château Bzenec brut je ročníkový sekt vyráběný klasickou metodou kvašením v lahvi s dobou ležení 24 měsíců. Jedná se o jednoodrůdový sekt z odrůdy Ryzlink rýnský.


Se slevou za 169 Kč

Koupit v e-shopu

Víno Petit Chat 2015 z vinařství Spielberg

Představujeme Vám limitovanou edici sestavenou z vín hroznů odrůdy Chardonnay, Pinot Blanc a Pinot Meunier z vinice Dolní Maliny. Sazenice těchto odrůd jsou francouzského původu, proto si vinař v názvu vína dovolil malou reminiscenci na napoleonské tažení Moravou. Pro milovníky historie a lingvistiky je název PETIT CHAT zajímavý tím, že prý tak volali francouzští vojáci na děvčata. Hravé Petit chat se vyslovuje „ptýša“.


Ve slevě za 169 Kč

Koupit v e-shopu
 

Irsai Oliver FRIZZANTE 2015 z vinařství Vajbar

Hit posledních let. Letos je díky mazlivému cukru a skutečně živé kyselině ještě lepší a dynamičtější! Potřebujete si to doma vyžehlit? Jdete na první rande? Nemůžete vyrazit bez tohoto vína!


Ve slevě za 129 Kč

Koupit v e-shopu
Facebook - Vína-sekty.cz
Vína-sekty.cz
Email
 
Copyright © 2017, Vína-sekty.cz. Všechna práva vyhrazena.
 
Copyright © 2019, Vína-sekty.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Powered by CloudSailor
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Vstupujete na stránky s prodejem alkoholu. Prosím potvrďte, že Vám již bylo 18 let.